Kargı Vinç, Kargı Kiralık Vinç 0541 327 56 57 -0 544 545 17 97 - Kurumsal
Telefon
WhatsApp

Kargı Vinç, Kargı Kiralık Vinç 0541 327 56 57 -0 544 545 17 97 - Hakkımızda

Hakkımızda

Gökmenler Vinç Kiralama ve Oto Kurtarma İşletmesi 2013 yılında İbrahim Gökmen tarafından kurulmuştur. Boyabat merkezli olan firmamız Sinop, Boyabat, Gerze, Saraydüzü, Durağan, Hanönü, Taşköprü gibi çevre illerede hizmet veren sektörün en köklü firmalarından biridir.

Çeşitli alanlarda ve sektörlerde vinç kiralama hizmeti veren firmamız yılların verdiği tecrübe ve müşteri odaklı çalışma şekli ile sizlere uzun yıllardan beri hizmet etmektedir. 

Kiralık Vinç, Çelik Montaj, Araç Kaldırma, Demir İndirme, Sepetle Çalışma, Çatı Malzeme Çıkarma, Makina Alma, Makina Kurtarma hizmetleri vermektedir.

Vinçlerimiz düzenli olarak makine mühendisleri tarafından denetlenmekte olup, bütün şartnamelere uygun olarak hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti esasıyla faaliyet gösteren firmamız rakipsiz çözüm önerileri ve uygun fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında.

Dürüst ve güvenilir hizmet vermek bizim için önemlidir. 

boyabat kiralık vinç, boyabat vinç, boyabat vinç kiralama,  sinop vinç, hanönü vinç, taşköprü kiralık vinç, saraydüzü kiralık vinç, durağan kiralık vinç, boyabat kiralık vinç, boyabat vinç, boyabat vinç kiralama, boyabat kiralık vinç, boyabat kiralık vinç, boyabatta vinç kiralama, boyabat vinç kiralayanlar

KARGI KİRALIK VİNÇ

Firmamız 2018 MODEL 47 Metre Uzunluğunda, 45 Ton Yük kaldırma kapasitesi ile,koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle makina sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir.

Referanslarımız